SpeedDial dla Firefoxa

Jeśli ktoś używał Opery w wersji 9.20 to zapewne wie co to speed dial. Jest to okno z możliwością szybkiego wyboru 9 ulubionych stron, których miniaturki pojawiają się w obszarze strony po wciśnięciu kombinacji klawiszy Ctrl+T. Ostatnio dla Firefoxa pojawiła się podobna funkcja w postaci rozszerzenia Speeddial. Zalety tego rozwiązania w porównaniu z Operą są takie że da się zdeklarować dużo więcej okien startowych (w operze było tylko 9). Samoczynnie aktualizowany jest podgląd miniatur (w operze należało samodzielnie odświeżyć wygląd). Wadą zastosowania rozszerzenia Firefox jest nie tak intuicyjne działanie tej funkcji jak w Operze, chociaż być może zależy to od ustawień opcji.
Sprawdziłem przed chwilą że okno miniatur pojawia się domyślnie tylko przy starcie Firefoxa jeśli chcemy aby miniatury pojawiły się dla każdej karty, należy zmienić opcję w ustawieniach rozszerzenia.

Rozszerzenie speeddial możesz ściągnąć tutaj

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply