Podsumowanie 2009

Witam Cię, dziękuję że odwiedziłeś moją stronę.

Miniony 2009 rok był dla mnie szczególny, w żadnym innym nie udało mi się zauważyć i przemyśleć tak wiele (co niekoniecznie przełożyło na ilość artykułów i wpisów na stronie :) ) jeśli chodzi o moje plany osobiste i moje potrzeby. W ostatnich miesiącach roku nieco zaniedbałem tę stronę zwłaszcza jej blogowy charakter. Zwykle czas ten poświęcałem na systematyczną lekturę innych ciekawych blogów (szczególnie vbeta.pl i fotoblogia.pl) nie był to zmarnowany czas za co jestem wdzięczny autorom tych blogów.

Życzę Ci abyś niezależnie od wiedzy tu zawartej nie rezygnował z poszukiwania recepty na swoje wątpliwości i znalazł to czego oczekujesz bo wiedza zawarta w internecie jest naprawdę ogromna.

Wszystko co dobre zawdzięczam moim najbliższym oraz przyjaciołom i Wam, którzy tu zaglądacie bo statystyki oglądalności okazały się nieraz dla mnie bardzo budujące.

Jeśli sam zaczynasz przygodę z blogowaniem to bądź sobą i pisz to o czym wiesz szczerze i językiem możliwie prostym - licząc się z tym że nawet przez pierwszy rok Twojego pisarstwa nikt tego nie przeczyta albo spotkasz się z pobłażliwymi uśmieszkami czy kpinami.
To trzeba każdemu przejść, pisanie nie zawsze jest pasmem sukcesów pomaga jednak świadomość że to pomogło choć jednej osobie na 10 000 tych, które przeczytały.

Pozdrawiam
Dariusz Tupaj

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
TANIE I TERMINOWE PRZEPISYWANIE TEKSTU z: rękopisu, maszynopisu, plików dźwiękowych (kontakt do mnie lub tel kom 513 635 592)
----------------------------------------------------------

Leave a Reply