Nowy GIMP portable z interfejsem podobnym do Photoshopa

Niedawno w serwisie vbeta przeczytałem o nowej wersji GIMP-a, która będzie mieć układ interfejsu podobny do tego w Adobe Photoshop. Przy okazji zauważyłem że w serwisie z aplikacjami Portable (portableapps.com) już taka wersja jest.
Oczywiście zainstalowałem na pendriv-ie i “przetestowałem”. Praca wydaje się bardziej intuicyjna, choć do znajomości poszczególnych narzędzi zawsze przydaje się wiedza i doświadczenie a takowe mają jedynie ci, którzy na co dzień używają tego typu programów.

Jeśli miałbyś korzystać z nielegalnej kopii oprogramowania firmy Adobe to się lepiej zastanów i skorzystaj z GIMP-a który potrafi prawie tyle samo a nic nie kosztuje.

Poniżej link do aplikacji:
GIMP

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply