Tinyusb - mempad

Dziś chciałem krótko opisać zalety pewnego małego programu będącego częścią pakietu Tiny USB
Program służy do organizowania notatek i informacji na różne tematy. Zasada działania programu polega na takim formatowaniu tekstu aby był on ułożony w strukturze listy o wielu poziomach zagnieżdżenia. Program operuje na plikach tekstowych o rozszerzeniu lst, nie można w nim stosować linków i obrazków, za to pozwala tworzyć dowolnie rozbudowane drzewa (gałęzie) kategorii i podkategorii a każda z nich może być opatrzona krótką lub rozbudowaną informacją.

mempad1.jpg

mempad2.jpg

Potencjalne zastosowanie dla tego programu widzę w przypadku pisania książek, artykułów, przygotowania wpisów na bloga, przechowywania informacji o dostępie do różnych stron www.
Generalnie program nadaje się idealnie do organizacji treści.
Przemieszczanie kategorii pomiędzy sobą nie nastręcza żadnych problemów dzięki klawiszom nawigacji. Nowa kategoria może być łatwo dodana w dowolnym miejscu struktury, a niepotrzebna kategoria może być łatwo usunięta.

Można go pobrać ze strony

http://download575.mediafire.com/udjmmyzotm2g/mlynl1yzmmn/tiny_usb_office.zip

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply