Zmień wygląd Gmaila za pomocą dodatku better Gmail 2

Nie wiem jak Ty ale ja czasem lubię pozmieniać wygląd niektórych aplikacji. Przypadkiem kiedyś trafiłem na rozszerzenie better gmail do którego zachęciła mnie notatka że dzięki temu dodatkowi w spisie emaili w skrzynce odbiorczej widać jakiego typu jest załącznik do poczty poprzez wyświetlanie ikonki programu który jest ogólnie znany z obsługi danego pliku (np Excel w przypadku plików xls lub WMPlayer dla plików AVI).

bgmailopt1.JPG

Pomyślałem że zainstaluję. Jak się okazało dodatek ten miał jeszcze więcej możliwości niż tylko dodawanie ikonek.

bgmailopt3.JPG

Jego działanie polegało też na zmianie wyglądu gmaila, ukrywaniu niektórych opcji w lewym bocznym menu (okienka zaproszeń do gmaila, zliczania spamu) dodawanie opcjonalnych pól CC i BCC w oknie edycji wiadomości.

bgmailopt2.JPG

bgmailopt4.JPG

W efekcie zmieniając wygląd w zakładce skins na Redesigned możemy uzyskać wygląd taki jak niżej

bgmail.JPG

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply