Witam !

Trochę czasu minęło zani zdecydowałem się na wykorzystanie Wordpress jako mojego CMS (content management system), próbowałem innych rozwiązań bardziej funkcjonalnie zbliżonych do CMS, ale są one według mnie zbyt złożone (trudne do opanowania) by sobie nimi dodatkowo głowę zaprzątać. Tak w ogóle to znam trochę html i css więc stworzenie jakiejś tam strony nie byłoby problemem, ale brakuje mi wówczas czasu na uzupełnianie strony treścią.
Po dokonaniu oceny WordPress stwierdziłem że ten system z założenia przeznaczony do tworzenia blogów doskonale da się wykorzystać do tworzenia podstron o zbliżonej treści. Z założenia ma to być coś w rodzaju bloga technicznego jak te tworzone przez Google czy Microsoft to znaczy chcę ograniczyć się tylko do spraw związanych z tym czym się zajmuję.

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply