Snap Links - otwieranie linków będących w zaznaczonym obszarze

Niedawno testowałem dodatek Snap Links, którego działanie polega na otwieraniu linków, które zaznaczymy przytrzymując prawy (lub inny) klawisz myszki. Funkcja zdecydowanie przyśpiesza otwieranie grupy linków jednakże jej praktyczna użyteczność jest dla mnie dyskusyjna. Być może sposób mojego korzystania z internetu powoduje że mam takie podejście. Jeśli interesuje Cię otwieranie kilku stron naraz w celu ich późniejszego przeglądania to jest to coś dla Ciebie.

Linki domyślnie otwierają się w nowych kartach przy czym jest możliwość znacznego przekonfigurowania dodatku. Poniżej zamieściłem widok okna konfiguracyjnego co da Ci jako takie pojęcie o możliwościach Snap Links.

snaplinksopcje.PNG

Tak wygląda Snaplinks w akcji:

snaplinksinaction.PNG

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply