Kilka porad do Speed dial

1. Dodawanie nowej grupy

Aby dodać kolejną grupę miniatur dla szybkiego otwierania stron:

Kliknij prawym klawiszem myszki obok istniejącej grupy i po otworzeniu okienka “Dodaj Grupę” ustaw jej nazwę i kolorystykę (kolorystyka jest opcjonalna)

speeddialgadd.jpg

2. Dodawanie adresu aktualnej strony do speed dial

speeddialadd.JPG

3. Przełączanie między grupami miniatur

Niestety nie jest ono zrealizowane wprost. Mam nadzieję że pojawi się opcja do przełączania grup w przyszłości.
Przy domyślnych ustawieniach skrótów klawiszowych speeddial przełączanie odbywa się na zasadzie wyboru numeru miniatury.

Jeśli ustawiłeś że w grupie ma być 9 miniatur to ostatnia miniatura w drugiej grupie ma numer 18 (jak się łatwo domyśleć)
Miniatury na kolejnych stronach numerowane są w sposób ciągły począwszy od pierwszej miniatury w pierwszej grupie do ostatniej miniatury w ostatniej grupie i o ile się zorientowałem miniatur nie może być więcej niż 99. Aby przełączyć między miniaturami naciśnij
Ctrl + Shift +numer miniatury (np. 14)

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

Leave a Reply