Firefox i zestaw stron startowych

Czasami lubimy korzystać z internetu mając dostęp do kilku stron naraz otwartych na kilku kartach (ja tak korzystam). Jest to rzeczywiście lepszy sposób niż otwieranie kliku przeglądarek naraz. Co więcej lubimy w pewnych okresach czasu wielokrotnie wracać do tego samego zestawu stron. Co więc zrobić, aby za każdym razem nie być zmuszonym do ponownego otwierania każdej strony z osobna i przypominania sobie gdzie był skrót do danej strony.
Używając firefoxa zwykle ustawiamy jedną stronę startową (która i tak po pewnym czasie jest coraz mniej oglądana). Jest jednak możliwość ustawienia kilku stron startowych. Tak jak wszystkie udogodnienia również i to ma swoje minusy polegające na wolnym ładowaniu kilku stron naraz zwłaszcza przy słabym łączu do internetu. Jednak uważam że zalet takiego rozwiązania jest więcej niż wad więc prezentuję je poniżej.
W tym celu należy otworzyć klika stron, które chcemy mieć ustawione jako startowe, następnie włączyć menu Narzędzia -> opcje. Wybrać kartę Główne i zaznaczyć opcję “Użyj bieżących stron” i OK.

firefox_msp.JPG

onlyregistered1.png Przydała Ci się ta informacja? Subskrybuj mój kanał RSS, by być na bieżąco z nowymi wiadomościami.

----------------------------------------------------------
KOCHANI CZYTELNICY ! Obecnie nie prowadzę aktywnej opieki nad tą stroną. Dużo z zawartych tu informacji zdezaktualizowało się i nie będzie tak pomocne jak dawniej. Mam nadzieję że znajdziecie tu jednak coś przydatnego. Gdyby były jakieś szczególne prośby z Waszej strony to możecie kierować je na email dartu@wp.pl Postaram się odpisać, chociaż nie obiecuję że nastąpi to szybko. Dariusz Tupaj 23.02.2019
----------------------------------------------------------

One Response to “Firefox i zestaw stron startowych”

  1. My Homepage Says:

    Im having a small problem. Im unable to subscribe to your rss feed for some reason. Im using google reader by the way. 667257

Leave a Reply